Z powodu kolizji korek w kierunku Łodzi na leśnym odcinku Trasy Kwiatkowskiego po zjazd na obwodnicę. Dalej na obwodnicy ciasno na wysokości Karwin w kierunku Łodzi a między Matarnią i Osową ścisk w obu kierunkach. Na Trasie Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża także ścisk. „Korek z Kwiatkowskiego spowodowany jest zepsutym dostawczakiem który blokuje prawy pas na końcu pasa włączającego się na obwodnice” – napisał nasz słuchacz.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...







