Narzekają państwo na opóźnienia w kursowaniu Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście. O tym pisze między innymi pan Jacek. Pociągi przyjeżdżają nawet kwadrans po czasie. Kolejarze informują o awarii rozjazdu w Rumi. To może być przyczyna.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







