Wypadek na obwodnicy kierunek Gdynia. Karwiny – Witomino. 3 osobówki. Klasyczny brak odstępu. Pan Marek z Gdyni. Stłuczka trzech aut na obwodnicy na lewym pasie w stronę Chyloni. Miedzy węzłem Witomino a Karwiny. To informacje od pana Mateusza. Podsumowując – po kolizji stoimy w korku od wysokości Karwin po Chwarzno w kierunku Gdyni.
Jubileuszowa SALWA po raz pierwszy na Starym Rynku. Słupsk rozpoczął sezon letni
Koncerty, warsztaty, spektakle, stoiska z rękodziełem i rodzinna...







