Jak informują drogowcy – we wtorek zacznie się naprawa nawierzchni estakady przy Bramie Żuławskiej, w ciągu ulicy Elbląskiej. Przez dwa tygodnie przejazd do centrum będzie zwężony do jednego pasa. W pierwszym etapie roboty będą prowadzone na lewej części jezdni.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...







