Parlamentarzyści Polski i Ukrainy spotkali się w Gdańsku. „Historia nie może zabijać przyszłości”
W Gdańsku odbyła się dziś 15. sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. To jedno z wydarzeń poprzedzających rozpoczynającą się jutro w Gdańsku Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy. Konferencja ma charakter międzynarodowy. Uczestniczą w niej przedstawiciele rządów wielu państw, a...

















