W kierunku gospodarki niskoemisyjnej – konferencja specjalistów w Gdańsku
W jakim kierunku będzie zmieniał się polski system energetyczny, to temat rozmowy z dyrektorem Projektu Doradztwa EnergetycznegoNarodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wacławem Bilnickim. Wywiad z Wacławem Bilnickim Włodek Raszkiewicz przeprowadził w Gdańsku na konferencji „W kierunku gospodarki niskoemisyjnej...










