Na strychu miał 200 gramów marihuany. 42-latek był poszukiwany do obycia kary więzienia
Słupscy kryminalni zatrzymali mieszkańca Słupska, który ukrywał na strychu ponad 200 gramów marihuany. Po sprawdzeniu 42-latka w policyjnym systemie informatycznym funkcjonariusze ustalili, że jest on również poszukiwany do odbycia kary roku i 10 miesięcy za wcześniejsze kradzieże z włamaniem. Za...

















