Kotarbiński: „Gdynia odczarowuje promocję. Całe Pomorze trzeba pokazywać na świecie”
- Moim zdaniem warto wydawać te 4 miliony. Gdynia pokazuje, że potrafi inwestować w promocję. Mimo to zawsze będą grupy ludzi, którzy będą uważali, że te pieniądze warto przeznaczyć na coś innego. To jest standard. Trzeba się cieszyć, że jesteśmy...







