Istotna porażka hokeistów MH Automatyki. W Opolu nie zdobyli nawet bramki
Z porażką wracają z Opola hokeiści MH Automatyki. Podopieczni Andreja Kowaliowa przegrali z PGE Orlikiem 0:3. Dzięki wygranej opolanie zrównali się z gdańszczanami w Opole i zapowiada się niezwykle fascynująca walka pod koniec sezonu zasadniczego. Dla gdańszczan to druga porażka...







