Wiadomości

Nowe windy w Elblągu, stare do modernizacji. „Sielanka” pozyskała 25 mln zł dofinansowania

W sześciopiętrowych kamienicach na starym mieście w Elblągu zostaną zainstalowane windy. Zarządca tych nieruchomości, czyli spółdzielnia mieszkaniowa "Sielanka", otrzymał ponad 25 milionów złotych ze środków europejskich na rewitalizację. Oprócz prawie 40 wind wykonana zostanie wymiana instalacji elektrycznych. Powstaną też plenerowe...

Page 710 of 1000 1 709 710 711 1 000

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE