Dyżurny zakończył niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy w Bytowie
Bez kasków, uszkodzonym motorowerem i po alkoholu. W ten sposób dwóch mężczyzn wyruszyło w drogę bytowskimi ulicami. Poruszający się niebezpiecznie, od prawej do lewej jednoślad zauważył jadący na nocną służbę dyżurny asp. Waldemar Sabisz. Policjant natychmiast zareagował i zatrzymał pojazd....

















