Słupsk

„Wyjście z klasą”. Słupscy uczniowie będą aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych

Słupsk otrzymał 290 tysięcy złotych z Ministerstwa Edukacji Narodowej na realizację programu "Wyjście z klasą". Jak informuje Monika Rapacewicz, rzeczniczka słupskiego ratusza, projekt ma "umożliwić uczniom udział w kulturze oraz poznawanie nauki poza szkolną ławką". Celem przedsięwzięcia jest uatrakcyjnienie procesu...

Page 68 of 1000 1 67 68 69 1 000

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE