– Życzę gdynianom, Gdyni i całej Polce następnych dziesiątek lat dynamicznego rozwoju. Wierzę, że za 10 lat na stulecie miasta będziemy widzieli Gdynię jeszcze piękniejszą i dynamiczniejszą. Tego wszystkim życzę – zakończył przemówienie prezydent.
Darmowe meleksy wyjechały na ulice Gdyni. Kursują w Orłowie i Śródmieściu
Gdynia po raz kolejny zainwestowała w bezpłatną komunikację...







