Nie spodziewaliśmy się takiego ruchu we wtorek rano. Mnóstwo samochodów jedzie w tym kierunku, co nieco spowolniło nasz przyjazd. Ale spokojnym tempem, bez zbędnego zatrzymywania się, dojechaliśmy w niecałe dwie godziny. 😉
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







