Awarią przepompowni ścieków w Gdańsku zainteresowała się prokuratura. – Na razie to postępowanie sprawdzające, które zostało zainicjowane doniesieniami medialnymi. Ma ustalić czy są podstawy do wszczęcia dochodzenia w tej sprawie – poinformowała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. W ciągu trzydziestu dni okaże się czy śledztwo zostanie wszczęte. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa Gdańsk Śródmieście.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...







