Lechia wygrywa sparing z Bałtykiem

Piłkarze Lechii Gdańsk wygrali 2-0 sparingowy mecz przy Traugutta z Bałtykiem Gdynia. Gole dla Białozielonych zdobyli Mateusz Machaj w 38 minucie z rzutu karnego oraz Paweł Dawidowicz w 51 minucie.

LECHIA:
I połowa: Małkowski – Iwanowski, Bąk, Janicki, Oualembo – Machaj, Zyska – Kacprzycki, Tuszyński, Frankowski (25 Smuczyński) – Duda

II połowa: Bąk – Deleu, Bieniuk, Madera, Pazio – Dawidowicz, Pietrowski – Wiśniewski, Matsui, Grzelczak – Buzała

BAŁTYK: Yehia (46 Imianowski) – Zbrzyzny (65 Byliński), Wasielewski (65 Styn), Kokosiński, Kowol (70 Cielecki) – Barnik, Rusinek (46 Szostek), Piekarski (60 Wojciechowski), Bułka (77 Rasmus) – Kurs (46 Kuźniarski), Kudyba (46 Wiśniewski)

Był to przedostatni sparing podopiecznych trenera Michała Probierza przed inauguracją ekstraklasy. Próbą generalną przed startem ligi i meczem z Podbeskidziem będzie towarzyskie spotkanie z Barceloną, które 20 lipca odbędzie się na PGE Arenie. Jutro o 19.00 odbędzie się prezentacja Lechii na Rybackim Pobrzeżu.