Piłkarze Arki niepokonani, Lechia przegrywa w Poznaniu

Lechia Gdańsk przegrała w Poznaniu z Lechem 1:2. Po pierwszej połowie Lechia przegrywała 0:2 po bramkach Szymona Pawłowskiego w 32 minucie i Łukasza Teodorczyka w 61. Dla Lechii honorową bramkę zdobył Patryk Tuszyński w 95 minucie meczu.

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo piłkarzy Arki Gdynia w tegorocznych  rozgrywkach 1 ligi. Żółto-niebiescy wygrali w Świnoujściu z Flotą 1:0. Jedyną bramkę w 37 minucie zdobył Bartosz Ślusarski.

Chojniczanka straciła bramkę z rzutu karnego w 89′ i przegrała w Grudziądzu z Olimpią.

W 2.lidze bezbramkowy remis Bytovii w Stargardzie z Błękitnymi. Gryf Wejherowo przegrał 2:3 w Sosnowcu z Zagłębiem.

Siatkarze Lotosu Trefl Gdańsk wygrali w Bielsku z BBTS 3:1 pierwszy mecz o 10. miejsce w Plus Lidze.

MMTS Kwidzyn – pokonał Zagłębie Lubin 25:24 (13:14) w meczu ekstraklasy szczypiornistów.