Sukcesy w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w Zgierzu święcili gdańscy łucznicy. Podopieczni trenera Ryszarda Potulskiego z MRKS przywieźli do domu trzy medale. Mistrzostwo i złoty medal drużynowo zdobyły Zosia Ciszewska, Dorota Markowska, Kornelia Bandura i Natalia Ossowska. Brąz w mikście wywalczyli Zosia Ciszewska w parze z Oskarem Pyzowskim, natomiast sam Oskar wystrzelał w kategorii indywidualnej brązowy medal. To ukoronowanie zimowego sezonu. W jego trakcie w konkursach trzech Halowych Mistrzostw Polski gdańscy łucznicy zdobyli w sumie 7 medali.
Amerykańska Polonia odwiedza Dar Młodzieży. Ostatnie dni żaglowca w Norfolk [ZDJĘCIA]
Dar Młodzieży, statek szkolny Uniwersytetu Morskiego, cumuje od...







