Polskie florecistki staną przed szansą awansu do strefy medalowej szermierczych mistrzostw Europy, które odbywają się w Kazaniu.
Biało-czerwone w składzie z Karoliną Chlewińską i Magdaleną Knop ze Sietom AZS AWFiS Gdańsk zakwalifikowały się do ćwierćfinału turnieju drużynowego pokonując 45-42 Japonki. O półfinał Polki powalczą z Koreankami.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







