Pierwszy gol dla Kalkowskiego, pierwszy hat-trick dla Dawidowskiego. Oldboje Lechii ograli Samorządowców

Oldboje Lechii Gdańsk nie dali szans zespołowi Samorządowców i Przyjaciół i w noworocznym meczu pokonali rywali 10:1 (5:0). Pierwszego gola zdobył Maciej Kalkowski, a hat-trickiem popisał się Tomasz Dawidowski.
To był już trzynasty noworoczny mecz i znów lepsi okazali się oldboje Lechii. Pierwszego gola, już po siedmiu minutach gry, zdobył Maciej Kalkowski, który skutecznie wykonał rzut karny i zdobył pierwszą w Trójmieście bramkę w 2018 roku.

DAWIDOWSKI KOLEKCJONUJE HAT-TRICKI

Oldboje nie dali Samorządowcom szans i już do przerwy prowadzili 5:0. Ostatecznie wygrali 10:1, a autorem honorowego trafienia był Mirosław Jurczyk. Na boisku błyszczał też Tomasz Dawidowski, który po raz trzeci z rzędu zdobył hat-tricka.