Magdalena Skorupka-Kaczmarek rezygnuje z funkcji rzecznika prezydenta Gdańska
Magdalena Skorupka-Kaczmarek po dwóch latach rezygnuje ze stanowiska rzecznika Prezydenta Miasta Gdańska. O swojej decyzji poinformowała na Facebooku. - Kochani w życiu zawsze przychodzi czas zmiany. W moim życiu zawodowym nadszedł on dziś. Dziękuję Wam za wszystko, szczególnie zaś za ostatnie...







