W Gdańsku powstanie całoroczny stok narciarski? Władze miasta nie mówią „nie”
Czy w Gdańsku powstanie całoroczny stok narciarski? Taki pomysł zgłosiło dwóch radnych - Mirosław Zdanowicz z Platformy Obywatelskiej i Łukasz Hamadyk z Prawa i Sprawiedliwości. Ich zdaniem mógłby on wzbogacić istniejącą infrastrukturę sportową w mieście. - Na pewno takie miejsce...







