Z Bałtyku odejdzie kolejny piłkarz? Podbeskidzie i Bytovia zainteresowane Juliuszem Letniowskim
Grający w III-lidze Bałtyk w letnim okienku transferowym może stracić kolejnego zawodnika. Po Mateuszu Kuzimskim z występami w Gdyni może skończyć Juliusz Letniowski. Środkowym pomocnikiem poważne zainteresowane są dwa pierwszoligowe zespoły - Podbeskidzie Bielsko-Biała i MKS Drutex Bytovia Bytów. Jak...







