„Spojrzenie na Gdańsk” tym razem z Doliny Schwabego. Otwarto nowy punkt widokowy
Kolejne miejsce z niebanalną panoramą Oliwy na mapie Gdańska. W sobotę otwarto ósmy punkt widokowy w ramach projektu "Spojrzenie na Gdańsk". Tym razem oś widokowa przygotowana została we współpracy z Nadleśnictwem. To widok z jednego ze wzgórz w Dolinie Szwabego, niedaleko...










