Kolejne dziewięć osób ze słupskiego liceum z koronawirusem. Szkoła przechodzi na zdalny tryb nauczania
Koronawirus potwierdzono u kolejnych dziewięciu z regionu słupskiego. To osoby związane ze słupskim I Liceum Ogólnokształcącym oraz ogniskiem kościelnym. Patogen potwierdzono u 6 nauczycieli i 5 uczniów. W sumie całe ognisko powiązane ze szkołą i kościołem to już 24 przypadki....







