Rugbystki tym razem poza podium ME. Maliszewska: Trudny sezon, kontuzje, ale i duma z drużyny
Polskie rugbystki nie obroniły tytułu Mistrzyń Europy wywalczonego przed rokiem w Krakowie. W drugim turnieju rozegranym w Hamburgu, biało-czerwone zajęły czwarte miejsce i ostatecznie taką też pozycję w końcowej klasyfikacji. - Nie odpuszczałyśmy, to były ważne zawody. Nie zawsze się...

















