Seniorka z Gdyni oszukana metodą „na policjanta”. Straciła 70 tysięcy złotych
70 tysięcy złotych straciła 90-letnia gdynianka, która została oszukana metodą "na policjanta". Funkcjonariusze poszukują oszusta, podającego się za "szefa policji", któremu kobieta przekazała gotówkę. Jak przekazała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji Jolanta Grunert, do oszustwa doszło w poniedziałek. OSZUST PODAŁ...

















