Oszustwo „na policjanta” wciąż zbiera żniwo. 68-latka z Sopotu straciła ponad siedem tysięcy złotych i biżuterię
Ponad 7 tysięcy złotych i biżuterię straciła 68-letnia mieszkanka Sopotu. Kobieta została okradziona metodą "na policjanta". Oszust zadzwonił do 68-latki i powiedział, że z banku wypłynęły jej dane osobowe. Wmówił kobiecie, że jej pieniądze są potrzebne na przynętę podczas akcji...







