Wprost pod „łychę” wjechała leksusem 59-letnia mieszkanka Olsztyna
Nad ranem na obwodnicy Elbląga auto osobowe zderzyło się z koparką. 59-letnia mieszkanka Olsztyna trafiła do szpitala. Na drodze S7 były utrudniania w ruchu. Do wypadku doszło w środę około godziny 6.00 na obwodnicy Elbląga w okolicach skrzyżowania z drogą...








