Plan na kolejne prace związane z kanalizacją w Gminie Rzeczenica. Samorząd podpisał umowę z wykonawcą
Gmina Rzeczenica planuje kolejne zadania w zakresie poprawy gospodarki kanalizacyjnej. Prace rozpoczną się we wrześniu i potrwają do lipca przyszłego roku. Umowa z firmą, która wykonana roboty, jest już podpisana. - Prace będą prowadzone w różnych lokalizacjach - mówi Marcin...

















