W Sierakowicach samochód uderzył w drzewo. Dwaj mężczyźni trafili do szpitala
Ruch wahadłowy po porannym wypadku na trasie 211 w Sierakowicach - po godzinie 5:00 rano na ulicy Słupskiej opel corsa z trzema mężczyznami wewnątrz uderzył bokiem w drzewo. Do szpitala trafiły dwie osoby. AKTUALIZACJA, GODZ. 13:00 Prawdopodobnie pijany i bez...

















