Izba obrachunkowa wytknęła władzom Słupska nienależne pobieranie opłat od nieruchomości
Słupsk bezprawnie pobierał opłaty od przyszłych nabywców nieruchomości. Regionalna Izba Obrachunkowa wskazała kilkadziesiąt takich przypadków. Miasto już zobowiązało się, że zaniecha tej praktyki. RIO skontrolowała między innymi sprzedaż nieruchomości przez Słupsk. Zdaniem kontrolerów w trzydziestu trzech przypadkach w latach 2018-2020...

















