Dostał wysoką karę za naruszenie obostrzeń, ale oczekuje, że złożą się na nią inni. „Lokal był otwarty dla chętnych”
Około 65 tysięcy złotych - taką karę otrzymał lokal gastronomiczny w Słupsku za prowadzenie działalności podczas lockdownu. Sanepid wydał pięć decyzji w sprawie naruszania przez właściciela zasad związanych z pandemią, a Urząd Skarbowy zablokował pieniądze na koncie bankowym firmy na...








