Nauczyciel Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zakażony koronawirusem. Dzieci z jego klas i rodzice na kwarantannie, trwa dezynfekcja budynku
Koronawirus w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słupsku. Zakażony jest jeden z nauczycieli. Decyzją sanepidu dzieci z dwunastu klas trafiły na kwarantannę, a w raz z nimi rodzice. - Dla reszty dzieci, które nie miały kontaktu z tym nauczycielem, organizujemy zajęcia...







