Cztery lata temu napadli na policjantów. Sąd łagodniejszy dla pseudokibiców
Sąd Okręgowy w Słupsku złagodził karę sześciu mężczyznom oskarżonym o napaść na policjantów podczas meczu w 2013 roku. Pseudokibice początkowo mieli trafić do więzienia na półtora roku. Słupski sąd zamienił sześciu mężczyznom kary półtora roku więzienia na karę dwóch miesięcy...








