Był pijany, jechał przed radiowozem i chciał zaparkować. To nie skończyło się dobrze
Nie miał prawa jazdy, jechał pijany i uderzył w policyjny radiowóz. 38-latek trzeźwieje w areszcie, wkrótce usłyszy zarzuty. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Sopotu. Kierujący alfą romeo najpierw jechał przed samochodem funkcjonariuszy, po czy nagle włączył wsteczny bieg,...








