Alkomeleksy nowym sposobem na zwiedzanie Gdańska? Radni krytykują
Alko-meleksy, czyli zwiedzanie miasta pojazdem elektrycznym i delektowanie się piwem bez limitu - takie atrakcje można spotkać na ulicach Gdańska. Mieszkańcy skarżą się na tego typu działalność. Na ten temat dyskutowali goście Strefy Samorządowej Radia Gdańsk.







