22-latek za znęcanie się nad kotem stanie przed sądem. Podejrzany przyznał się do winy
22-latek z Gdyni, który znęcał się nad kotem swojej dziewczyny, stanie przed sądem. Prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie. O sprawie pisaliśmy TUTAJ oraz TUTAJ. Mężczyzna krępował zwierzęciu łapy kablem oraz bił pięścią. Wszystko nagrywał i wrzucał do internetu. Na...

















