Okulista: Wielogodzinne wpatrywanie się w ekran telefonu może „popsuć” wzrok
Wielogodzinne korzystanie z telefonów, tabletów i komputerów szkodzi oczom - mówił w Radiu Gdańsk dr n. med. Jan Staniewicz, kierownik oddziału okulistycznego w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim, specjalista chirurgii oka. Lekarz tłumaczył, że powinno się zachować równowagę między...












