Słuchaj on-line
Radio Gdańsk
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Brak wyników
Pokaż wszystko
Radio Gdańsk
Brak wyników
Pokaż wszystko

Sportowa bluza Stocha za… 4000 złotych! Pierwsza licytacja Radia Gdańsk „Pola Nadziei na Pomorzu” za nami

17 kwietnia 2018 11:06
w Wiadomości
A A
https://radiogdansk.pl/images/BNP_PodajZmiane_Mapa.png

(Fot. Radio Gdańsk)

Za nami pierwsza licytacja z czterech, prowadzonych na antenie Radia Gdańsk pod hasłem „Pola Nadziei na Pomorzu”. To akcja prowadzona na rzecz hospicjów z Gdańska, Gdyni, Sopotu i Pucka.

Podczas wtorkowej licytacji, prowadzącemu Tomaszowi Galińskiemu towarzyszyła Beata Gruchała – koordynatorka akcji z Pucka. Na aukcję przeznaczona została bluza Kamila Stocha z autografem naszego mistrza olimpijskiego.

 

 Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

Najwyższą ofertę przedstawił słuchacz, który podał się jako Julian Johny Bros i zaoferował aż… 4000 złotych!

– Jestem zszokowany i bardzo szczęśliwy, że mamy tak hojnych słuchaczy – mówił Tomasz Galiński.

 

bluzagalinski

 Fot. Radio Gdańsk/Martyna Kasprzycka

 

Kolejna licytacja już w środę. Tym razem na aukcję trafi koszulka z podpisami Mistrzyń Polski w piłce ręcznej. By wziąć w niej udział, wystarczy słuchać Radia Gdańsk między 12:00 a 13:00 i wysłać smsa lub zadzwonić na numer 603 060 606.

 

mistrzyniereczna

Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

 

Jak licytować?

Podczas licytacji używamy naszego radiowego numeru telefonu 603 06 06 06 – aby złożyć ofertę, można dzwonić lub wysyłać SMS-y. Licytacje w środę, czwartek i piątek, między 12:00 a 13:00. Gospodarzami aukcji będą Tomasz Galiński i Beata Szewczyk.

Tagi: licytacja

REKLAMA

NAJNOWSZE

Radna Marzenna Osowicka (na pierwszym planie) dopytywała o racjonalność wydatków w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej
Kaszuby

Chojnice: Parking ponad pilne remonty. Radni oburzeni postawą ZGM-u

Pół miliona złotych na budowę parkingu przy siedzibie...

Adrian Kasprzycki
31 sierpnia 2026 - 19:09
https://radiogdansk.pl/images/BNP_PodajZmiane_Mapa.png
Kaszuby

Nocna i świąteczna opieka w Miastku nie wróci 1 września

Pomorski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przesunął na 8...

Adrian Kasprzycki
31 sierpnia 2026 - 18:37
Briefing prasowy na dworcu w Nowym Stawie
Powiśle

Powrót kolei do Nowego Stawu i Nowego Dworu po 38 latach

Do powiatu nowodworskiego wrócą stałe połączenia kolejowe. Rewitalizacji...

Adrian Kasprzycki
31 sierpnia 2026 - 18:27

ZOBACZ TAKŻE

(graf. Pomorze Biega i Pomaga)
Wiadomości

Licytacje się zakończyły, jednak walka o Igorka wciąż trwa. Zebraliśmy 6620 złotych

2026-05-18
Plaża w Łebie (fot. Radio Gdańsk/Łukasz Kosik)
Słupsk

Tereny plażowe w Łebie wystawione na licytacje. Duże zainteresowanie przedsiębiorców

2026-04-24
(fot. Radio Gdańsk)
Wiadomości

Zebraliśmy prawie 24 tysiące złotych dla hospicjów na Pomorzu

2026-04-17
Nawigacja
  • O nas
  • Dziennikarze
  • Reklama
  • BIP
  • Kontakt
  • Ramówka Radia Gdańsk
  • Częstotliwości
  • Patronaty
  • Abonament
  • Polityka prywatności

Dotacja celowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z art.31. ust.2. ustawy o radiofonii i telewizji.

© 2025 - Radio Gdańsk

SKRZYNKA24
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
*
Wczytywanie
Brak wyników
Pokaż wszystko
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Słuchaj on-line

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.