Czego brakowało w grze reprezentacji Polski? Paweł Kryszałowicz: „Były dwie różne połowy meczu”

Musimy zdecydowanie bardziej angażować się w grę i bardziej walczyć. Być blisko przeciwnika, wtedy nie będzie dochodziło do takich sytuacji, jak w pierwszej połowie meczu – mówił Paweł Kryszałowicz, były reprezentant Polski w piłkę nożną, obecnie prezes Gryfa Słupsk w Radiu Gdańsk, po czwartkowym spotkaniu Polska – Węgry zremisowanym 3:3.

Paweł Kryszałowicz był w piątek gościem programu miejskiego w Słupsku. Komentował spotkanie grupowe w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Grę Polaków ocenił jako nierówną i chaotyczną.

– Były dwie różne połowy meczu. Pierwsza nie przypominała reprezentacji, którą chcielibyśmy oglądać, ale druga była zdecydowanie lepsza. Taką reprezentację każdy z kibiców chciałby oglądać, która atakuje, stwarza sytuacje i strzela braki – mówił Paweł Kryszałowicz.

Prezes Gryfa Słupsk wskazywał także na problemy z murawą na stadionie przy ulicy Zielonej w Słupsku oraz o modernizacji tego obiektu.