– Beata Szydło zapowiedziała, że będzie korzystała z referendum. Myślę, że jest to wspaniała szkoła demokracji dla społeczeństwa. Jeżeli będą zmiany fundamentalne, to dobrze, żeby rząd zrobił to w drodze referendum. Powinien być obniżony próg dla ważności referendum. Nie może też być lekceważenia woli obywateli, którzy przynoszą podpisy.
Bogusław Witkowski zrezygnował z funkcji prezesa Pomorskiego Związku Żeglarskiego
Prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego Bogusław Witkowski po 14...







