– Beata Szydło zapowiedziała, że będzie korzystała z referendum. Myślę, że jest to wspaniała szkoła demokracji dla społeczeństwa. Jeżeli będą zmiany fundamentalne, to dobrze, żeby rząd zrobił to w drodze referendum. Powinien być obniżony próg dla ważności referendum. Nie może też być lekceważenia woli obywateli, którzy przynoszą podpisy.
Kłęby czarnego dymu w Rumi. Płonie magazyn przy ulicy Zakopiańskiej
Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w Rumi. Jak...







