To chyba ta kuchnia, jak Wam się podoba? Wczoraj była pierwsza wyprawa do sklepu. Jak wiecie na kuchnię już mamy fundusze. To jeszcze nie zakupy, ale trzeba zrobić pierwszą przymarkę do mebla. W poniedziałek tę zieoną kupimy 🙂 Ale Wasza pomoc jest nadal potrzebna, bo jeszcze trochę mebli do wyposażenia całości zostało.
Duże inwestycje w Elblągu. Dworzec kolejowy i Most Wyszyńskiego doczekają się remontu
Dworzec kolejowy w Elblągu doczeka się remontu. Między...







