Będzie rządził Sztumem szóstą kadencję. Po podliczeniu wyników z ponad połowy okręgów wyborczych urzędujący burmistrz Leszek Tabor prowadzi z 60-procentowym rezultatem. Lider komitetu „Razem dla Powiśla” pokonał trójkę kandydatów – Sylwię Celmer, Alicję Podlewską i Annę Serocką.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







