Będzie rządził Sztumem szóstą kadencję. Po podliczeniu wyników z ponad połowy okręgów wyborczych urzędujący burmistrz Leszek Tabor prowadzi z 60-procentowym rezultatem. Lider komitetu „Razem dla Powiśla” pokonał trójkę kandydatów – Sylwię Celmer, Alicję Podlewską i Annę Serocką.
Władimir Kliczko: Wołodymyr Zełeński powinien był przyjechać do Gdańska
Prezydent Wołodymyr Zełeński powinien był przyjechać do Gdańska....







