Magdalena Majewska pozostaje na stanowisku burmistrza Kępic. Nie miała kontrkandydata. Wybory odbyły się na zasadzie plebiscytu. Mieszkańcy musieli zaznaczyć „tak” lub „nie” przy nazwisku samorządowca. Ponad połowa zagłosowała na TAK – 1442 głosy.
Truskawka kaszubska na gdańskim lotnisku. LOT rozdaje słodycze pasażerom rejsów krajowych
W ramach promocji Kaszub Polskie Linie Lotnicze LOT...







