Magdalena Majewska pozostaje na stanowisku burmistrza Kępic. Nie miała kontrkandydata. Wybory odbyły się na zasadzie plebiscytu. Mieszkańcy musieli zaznaczyć „tak” lub „nie” przy nazwisku samorządowca. Ponad połowa zagłosowała na TAK – 1442 głosy.
Linia 940 bezpłatna dla mieszkańców Wiczlińskiej w Gdyni
Dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców rejonu modernizowanego, zamkniętego odcinka...







