Na obwodnicy wciąż kłopoty. Od węzła Lipce i od Straszyna w korku w kierunku Gdyni do węzła południe. Pan Łukasz potwierdza to co dzieje się na obwodnicy południowej: „W kierunku s6 – stoimy praktycznie na obu pasach”. Powód to awaria ciężarówki między zjazdem z obwodnicy południowej a węzłem Kowale. Spiętrzenie w kierunku Gdyni również na obwodnicy na wysokości Matarni.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







