Korki i spowolnienia pozostały na obwodnicy. Między Matarnią a Osową w obu kierunkach hamujemy. Problemy także na pasie zjazdowym na obwodnicę w Matarni w kierunku Łodzi na pasie rozpędowym jakiś czas temu doszło do kolizji 4 aut. Na wysokości węzła Karczemki w kierunku Łodzi także korek – to także skutek wcześniejszej kolizji, a zjeździe z obwodnicy na Armii Krajowej także rozbite auto i kolejne utrudnienia.
Greenpeace w Gdańsku: „Rozproszenie trudniej trafić”. Raport dot. bezpieczeństwa energetycznego
Z apelem o rozproszenie źródeł energii zwrócili się...







